Grąžinimas ir remontas

Remontas

Mes atidžiai patikriname visus produktus siekiant užtikrinti 100% kokybę.
Tačiau, jei atradote gamybos defekta ir po mūsų ekspertizės, mes teikiame remonto paslaugas produktui nemokamai. Jei remontas neįmanomas, mes keičiame į tapatį produktą arba keičiame i kitą, su papildomu mokeščiu ar grąžinimu. Jei mes nustatytumėm, kad problema yra ne dėl gamybos defekto (pvz netinkamas devėjimas) gražinimas ar keitimas neatliekamas.
Produktai, kuriuos ,jūsų nuomone, reikia remontuoti dėl gamybos defekto,  turėtų būti siunčiami mums. Prašome taip pat pridėti siuntimo išlaidas kurias kompensuosime, tačiau tik tuomet, jei ji bus nustatyta, kad preke buvo su gamybos defektu.
Bet kokiu atveju, mes stengiamės rasti kompromisą. Mes esame įmonė, orientuota į aukštos kokybės paslaugų tiekimą ir mūsų neinterisuoja išlaikyti klientą nepatenkinta. Tiesiog susisiekite su mumis ir mes kartu išspręsime problemą.

Grąžinimas

Jei esate nepatenkinti gauta preke, pagal nuotolinės prekybos sutarties taisykles, jūs turite teisę per 14 dienų, gavus prekes grąžinti jas atgal.

Produktai turi būti jų pradinės būklės (su visomis etiketėmis, originalioje pakuotėje, nenešioti)
Mes pervesime pinigus (išskyrus siuntimo išlaidas) į jūsų sąskaitą per 5 darbo dienas, gavus produktus atgal.
Grąžinimo forma turi būti užpildyta ir atsiųsta mums.
Dėmėsio
Jei jūs neatsiemėte pirkinio iš pašto ar kurjerio ir jis grįžo atgal pas mus, mes galime grąžinti jūsų užsakymo sumą, išskyrus siuntimo išlaidas, taip pat su 10% užsakymo sumos (bet ne mažiau 10 EUR) kaip komisini uzsakymo vykdymo mokestį.

Garantijos

Mūsų e-parduotuvė yra orientuota į klientą. Jūs visiškai ne rizikuojat apsipirkti pas mus, nes:

Visi gaminiai pagaminti iš tauriųjų metalų,su Lietuvos prabavimos ženklu ir keleta kartų patikrinta mūsų.

Visi produktai gali būti grąžinami, su tam tikromis sąlygoms.
Taip pat maloniai kviečiame jus apsilankyti mūsų parduotuvėse Klaipėdoje. Pilna kontaktinė įmonių informacija yra Apie mus.